Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Blogi

  5 põhjust naisele lilli kinkida

  Alljärgnevalt toome välja suurepärased 5 põhjust naisele lilli kinkida. Kuna enamik mehi on üsna praktilise loomuga ehk kulutatud raha eest tahetakse ka midagi „asjalikku” saada, siis lillede kinkimine võib mõnele mehele tunduda üsna ebavajalik tegevus: kulutada kümneid või isegi sadu eurosid millegi ostmiseks, mis peagi närbub ja sureb? Selle raha eest võiks armsama juba pigem kuhugi sööma viia – saab kõhu täis ning on ka kindlasti tore ja meeldejääv. Või siiski …

  Alljärgnevalt oleme välja toonud 5 kasutoovat põhjust meesterahvastele, miks naisele lillede kinkimine on parem mõte kui näiteks õhtusöök restoranis.

  1. Püsid tema mõtetes

  Vastuvõetud lilled asetatakse kodus või kontoris nähtavale kohale ning kuna ilusaid asju sh. lilli meeldib vaadata igaühele, siis tähendab see seda, et terve see aeg, mil lilled vaasis kaunid ja elavad püsivad, mõtleb naine neid vaadates Sulle. Kaval, kas pole?

  2. Jääd heas mõttes meelde

  Lõhnameel on inimese üks paremini arenenud meeltest. Lisaks on lõhnataju ajus lähedalt seotud mälestuste ja emotsioonidega. Lühidalt: hea lillelõhn hakkab talle seostuma heade mälestustega sinust: kuidas sa talle need kinkisid, et see oli sinu poolt tore samm jne. Lisaks, kui küsida naisterahva käest, millal ta viimati kulleriga lilled sai, meenub see positiivne vahejuhtum kõigile.

  3.Tundud meeldivam

  Uuringud kinnitavad: lillede kinkimine muudab meest naise silmis atraktiivsemaks ja suhtesobilikumaks. Lisaks pidavat lilli kinkivad mehed olema paremad armastajad. Kuidas lillede kinkimine mehed paremaks armastajaks teeb, sellest saad lähemalt lugeda siit.

  4. Lihtne võimalus öelda, mida tunned

  Paljud inimesed ei ütle lähedastele kuigi tihti mida nad nende vastu tunnevad. Lillede saatmine annab selleks kerge võimaluse (näitad ju sellega, et mõtled ta peale) – lisaks saab kaardile mõne ilusa sõna lisada ilma, et peaksid end selleks kuidagi ebamugavalt tundma.

  5. Lilled aitavad tuju luua

  Mitmed uuringud on ammu viidanud, et ilusad lilled vähendavad stressi, teevad tuju veidi paremaks ja aitavad isegi tootlikum olla (kui need näiteks kontoris lauale panna). Kui naisel on juhtumisi tööl raske nädal, siis jätab kingitud kimp sinust toetava ja armsa mulje. Rõõmus ja rahulolev naine tähendab ka rõõmust ja rahulolevat meest.