Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Garantiitingimused

  GARANTIITINGIMUSED

  Kuna iga lill on omamoodi, ei saa kunagi olla kahte identset buketti, mistõttu on kõik Viru Roosid e-poes esitletud tootepildid illustratiivsed. Meie floristid annavad endast siiski parima, et lillekimp saaks kaunis, võimalikult sarnane pildil kujutatuga ning värsketest lilledest loodud. Võtke meiega julgesti ühendust, kui saadetise osas peaks olema siiski pretensioone. Selleks saada selgitus koos pildiga lilledest aadressile info@lilledkulleriga.ee ning garanteerime omaltpoolt kõiki osapooli rõõmustava lahenduse leidmist.
  Juhime tähelepanu, et pilt koos pretensiooniga palume edastada samal päeval kui on toimunud saadetise üleandmine.

   

  NB! Garantii ei kehti lillekimpudele, mille üleandmine on takistatud või hilinenud valele aadressile sõitmisest; kui vastuvõtja ei viibi üleandmise hetkel esitatud aadressil; kui vastuvõtja soovib lillekimbu vastu võtta teisel päeval või kellaajal kui tellitud või suunab ise kulleri uuele aadressile, mistõttu peavad lilled tavapärasest kauem ringi sõitma.

  Palume veenduda enne tellimuse esitamist aadressi korrektsuses ning vastuvõtja viibimisest konkreetsel ajahetkel tellitaval aadressil, et võimaldada ka omaltpoolt kiire ning tõrgeteta lillesaadetise üleandmine.