Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Blogi

  lilled kontoris

  Lillede saatmine kontorisse

  Plaanid saata kallimale lilli kontorisse? Hea mõte! Et kõik sujus tõrgeteta, anname mõned vihjed millele eelnevalt tähelepanu pöörata ja millega arvestada. 

  Esmalt tasub võtta hetk, et mõelda tema iseloomule ja töö keskkonnale: kui ta töötab väga konservatiivses keskkonnas, võidakse Sinu poolt saadetud lillekimbule viltu vaadata ja see võib tekitada ebamugavust. Samuti ei tunne saadetud lilledest rõõmu naisterahvas, kes on olemuselt hästi tagasihoidlik ja uje: kollektiivne tähelepanu võib tekitada talle palju piinlikkust ja mittesoovitud tähelepanu kolleegide poolt. Tõenäoliselt eelistaks ta lillede vastuvõtmist pigem privaatselt kodusel aadressil. 

  Millega veel lisaks arvestada: 

  1. lilledega kaasas olev kaardisõnum: kui Sa ei ole kindel, et see sõnum saab peidetud kinnisesse ümbrikusse, ole sõnumiga ettevaatlik. Kolleeg kes kullerilt tema eest lilled vastu võtab, võib sõnumit näha ja lugeda. 
  2. ega kontoris ole tööl veel sama nimega töötajat? 
  3. kui ta töötab avatud kontoris pööra tähelepanu, et mitte saata liiga lõhnavaid lilli (nagu näiteks liiliad) – need võivad tekitada nii talle endale kui ka kolleegidele ebamugavust: kui kellelgi tekib peavalu, on kontoritöö häiritud. 
  4. kontorisse saada lilled pigem nädala alguses – nii saab ta neist maksimaalselt rõõmu tunda. Reedeseks kohaletoimetuseks planeeritud lillesaadetist näeb ta ehk alles esmaspäeval, kui ta on juhuslikult oma päeva varem lõpetanud ja lilled võtab vastu tema kolleeg. 
  5. mida rohkem infot oskad kullerile anda, seda paremini saab tellimus täidetud: uuri välja enne tellimuse esitamist kontori lahtiolekuajad ja tema täpne tööaeg (kas ta võib olla teatud ajal lõunal, kontorist eemal, koosolekul, puhkusel): kas kontor ikka asub sellele aadressil kus vanasti, võib-olla on kontor kolinud. Viimasel juhul viibib lillede kohaletoimetus ja teenuse eest tuleb tasuda topelt. 

  Kui kõik punktid on hoolikalt läbi mõeldud ja kitsaskohad välistatud, võid olla kindel, et iga kolleeg tunneb südames soovi olla tema asemel ning sedalaadi saadetised toovad rutiinsesse kontori keskkonda palju elevust.