Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Blogi

  lilled sõbrapäevaks

  Lilled sõbrapäevaks

  Kui soovid saata lilled sõbrapäevaks, siis see postitus on just Sulle. 14. veebruar – sõbrapäev (valentinipäev) on päev mis on täis armastust enda lähedaste vastu. Nüüd on õige hetk enda kallim tähelepanu, kingituste ja lilledega üle külvata, sest isegi kui ta peaks jätma mulje, et see talle väga korda ei lähe, siis tea, et tegelikult läheb küll. Üks lihtsamaid viise on kallimat lilledega üllatada, lisa kindlasti juurde ka sõnum, mis tema südant liigutaks. Alljärgnevalt anname omaltpoolt ka väikese lillesoovituse koos sõnumiga. 

  Lillekorv Kallis Oled 

  kallis oled lillekorv

  Ideaalne valik kallile inimesele, olgu siis korvike suunatud südamedaamile, abikaasale või kallile sõbrale. Lisa korvikesele juurde ka romantiline sõnum nagu näiteks: “Ilusat sõbrapäeva minu parimale sõbrale. Armastan Sind väga!” või midagi humoorikamat nagu näiteks: “Arvan, et jätan Su endale“. Viimane sobib muidugi juhul kui olete üksteist alles hiljuti leidnud…

   

  Kinkekarp Forever Love

  Forever Love kinkekarp

  Karbike roosades toonides lilli, juures inglise keelse tekstiga paelake, mis vihjamaks igavesele armastusele. Selline lillekarp sobib kindlasti saata kallimale, kellega koos juba pikemalt oldud ning kellega on vastastikku ka armastust avaldatud. Lisa karbile juurde ka humoorikam sõnum nagu näiteks: “Tühja sellest sõbrapäevast, ma armastan sind iga päev” või midagi romantilisemat: “Sina ja Mina – igavesti”

   

  Lillesüda I LOVE YOU

  I LOVE YOU lillesüda

  Lillesüdant ei ole võimalik kaheti mõista. Kui aga soovid kallimat üllatada millegi muu, kui punaste roosidega, siis särtsakates toonides lillesüda, mida kaunistamas lipsuke I LOVE YOU tekstiga, võib olla meeldivaks vahelduseks. Selline lilleseade võiks ju kontorilauda kaunistada küll. Samuti ei vaja seade erilist hoolt. Kaardisõnumiks näiteks: “Olen Sind armastanud juba 3456 päeva” (arvesta välja kui kaua teda juba armastanud oled) või midagi lihtsamat ja konkreetsemat: “Oled imeline!”

   

  Südamekujuline roosiseade

  südamekujuline roosiseade

  Seade klassikalistest armastusele viitavatest punastest roosidest. Antud toodet on võimalik valida 3-5-7 roosiga. Kimp on seatud südamekujuliselt, nii et sobib antud päeva puhul kallima üllatamiseks ideaalselt. Lisa juurde ka meeldiv kaardisõnum nagu näiteks: “Minu jaoks Oled Sa lihtsalt täiuslik! Kaunist sõbrapäeva!” või midagi humoorikamat: “Mul on tunne, et oled hakanud mulle rohkem meeldima”

   

  Romantiline segakimp

  romantiline segakimp

  Mahedates toonides romantiline segakimp võiks olla hea valik südamesõbrale, keda soovid sel ilusal päeval meeles pidada, kuid kellele ei soovi jätta lillekimbuga valet muljet ega tunduda liialt pealetükkiv. Armas žest, millel juures ka meeldiv kaardisõnum: “Hei, sa meeldid mulle” või “Ole valmis, õhtul kell 20 näeme!”. 

   

   

  Saada talle lilled sõbrapäevaks ning tea, et oled tal terve päeva mõtetes …