Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Blogi

  lilled naistepäevaks

  Lilled naistepäevaks

  LILLED NAISTEPÄEVAKS

  Äkki Sa ei saatnud lilli sõbrapäevaks? Või just saatsid ning mõtled nüüd, et kas jälle? Ära mõtle nii! Rõõmusta oma kallima üle ning näita seda ka talle, et paar korda aastas teda lillesülemiga üllatada, ei ole palju. Ka teised toredad ning vahvad naisterahvad ootavad kord aastas Sinu tähelepanu. Seekord teeme valiku veelgi lihtsamaks: mõtle vaid milline/kes on see naine, keda üllatada soovid ning vali kimp, mis mõeldud just talle. Neid lillekimpe saad tellimuseks vormistada kuni 6. märtsini – ära jää ilma ning telli kiirelt!

  Lilled abikaasalelilled abikaasale

  Lillekimp abikaasale,  elukaaslasele või kallile tüdruksõbrale. Luksuslik segakimp punaste rooside ja valgete lilledega jätab meeldivalt romantilise mulje. Näita selle võluva kimbu abil tema erilisust ning kui väga teda hindad ja armastad. Ilus üllatus, mis tal ei unune.

   

   

  Lilled sõbrannale

  Hea valik südamesõbrale, keda soovid sel ilusal päeval meeles pidada, kuid kellele ei soovi jätta lillekimbuga valet muljet ega tunduda liialt pealetükkiv. Kaunis žest näiteks sõbrannale või kallile tüdruksõbrale. Samuti täiesti sobilik valik emale, õele või kolleegile.

   

   

   

  Lilled printsessile

  Tegelikult ei pea tema käitumine olema niivõrd printsessilik, kuid oled ehk tähele pannud, et tema maniküür, riietus või teised aksessuaarid on valdavalt roosatoonilised? Kui tead, et tema lemmikvärviks on roosa, siis on valik lihtne ning see lillekimp meeldib talle kindlasti. See kimp sobib hästi kinkimiseks ka kellelegi armsale ning sõbralikule naisterahvale.

   

  Naiselikule naisele

  See lillekimp sobib hästi kinkimiseks ühele naiselikule naisterahvale, keda võiks iseloomustada kui kõige lahkemat, südamlikumat ning hoolivamat inimest. Ehk oled tundnud, et temast kiirgab rahulikkust ning soojust, ta on kannatliku meelega ja pigem konservatiivne? See meeldiv žest läheb talle kindlasti hinge.

   

   

  Kirglikule naisele

  Vastav lillekimp sobib hästi kinkimiseks ühele seltskondlikule, energilisele ning temperamentse olekuga naisterahvale. Kui võid vastuvõtjat kirjeldada veel kui väga emotsionaalset ning kirglikku inimest, siis on see punasekirju uhke lillekimp loodud justnimelt talle mõeldes.