Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Privaatsuspoliitika

  PRIVAATSUSPOLIITIKA

  Käesolevaga anname ülevaate sellest milliseid isikuandmeid Viru Roosid kogub ja millisel eesmärgil neid töödeldakse. Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.

  Isikuandmete kogumine ja kasutamine
  Viru Roosid kogub isikuandmeid veebipoe kaudu teenuse pakkumiseks ehk tagamaks tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine, samuti tellijaga vajadusel ühenduse võtmiseks ning tellimuse kinnitamiseks. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, milleks on kliendi poolt sisestatud ees- ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja saadetise kohaletoimetamise aadress.  Lisaks kliendi enda poolt sisestatud andmetele, kasutatakse lehel ka küpsiseid ja muid jälgimisvahendeid, et muuta veebipoe kasutajakogemust paremaks ja pakkuda klientidele seeläbi meelepärasemaid tooteid. Külastajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

  Viru Roosid veebipoest tellimisel on kliendipoolt sisestatud andmed konfidentsiaalsed ning Viru Roosid ei edasta klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui vastava informatsiooni edastamine on nõutud, näiteks kullerteenuse pakkujale, kes vastutab lillesaadetise kohaletoimetamise eest. Lillekullerile edastatakse tellimuse täitmiseks vastuvõtja aadress ning telefoni number. Viru Roosid lillekuller ei oma informatsiooni saatja andmete kohta. Samuti edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

  Muude andmete kogumine
  Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (näiteks sugu, asukoht, üldised ostueelistused, kliendikäitumine veebipoes).
  Selline statistika koondatakse ja kasutatakse selleks, et pakkuda klientidele paremat teenust ja/või toodet ning planeerida seeläbi ka turundustegevust. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

  Isikuandmete kaitse
  Viru Roosid rakendab kõiki teadaolevaid ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Boldsten OÜ, registrikoodiga 12886061.

  Turvalisus
  Kõiki Viru Roosid veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

  Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
  Veebilehe kasutamisega kinnitab klient oma nõustumist käesoleva privaatsuspoliitikaga. Viru Roosid jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta. Vastav info avaldatakse antud veebipoe lehel www.viruroosid.ee
  Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@lilledkulleriga.ee