Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA



  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Müügitingimused

  MÜÜGITINGIMUSED

  Müügitingimused kehtivad Viru Roosid e-poest toodete ostmisel. Viru Roosid veebipoodi haldab Boldsten OÜ (reg. nr. 12886061)

  TELLIMINE

  Lillede saatmiseks kulleriga valige e-poest meelepärane lillekimp ning vajutage nupule “Lisa korvi”. Teid suunatakse automaatselt ostukorvi, kus on võimalik muuta koguseid, kustutada tooteid, sisestada sooduskoodi ning valida kohaletoimetamise piirkonda. Kui ostukorvi sisu on kontrollitud ning sobiv, saate liikuda edasi tellimuse eest tasuma vajutades nupule “Edasi”.

  Tellimust on võimalik edastada ka telefoni või e-posti teel, kuid tellimus suunatakse täitmisele alles peale arve tasumist.

  HINNAD

  Kõik hinnad on eurodes ning hindadele lisandub kullertasu vastavalt kohaletoimetamise piirkonnale. Hindadele ei lisandu käibemaksu.

  TASUMINE

  Tellimuse eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay, Liisi ID), krediitkaardiga (Visa või MasterCard) või ülekandega arve alusel. Pangalingi ning krediitkaardiga tasumine toimub läbi Maksekeskuse. Tasudes tellimuse eest ülekandega, soovitame saata sama päeva tellimuse puhul tasumist kinnitav maksekorralduse koopia aadressile info@lilledkulleriga.ee, et saaksime teie tellimusega õigeaegselt arvestada.

  MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

  Müügileping jõustub hetkest kui olete vajutanud nupule “Esita tellimus” või peale makse laekumist Boldsten OÜ pangakontole. Viru Roosidel tekib seejärel kohustus saadetis kohale toimetada ning tellijal tekib kohustus veenduda tellimuse täitmise võimalikkuses soovitud kuupäeval tellimuses sisestatud aadressile.
  Viru Roosidel on õigus igal ajal ilma ette teatamata Müügitingimusi muuta. Enne müügitingimuste muutmist sõlmitud müügilepingute suhtes muudatus ei kehti.

  KOHALETOIMETAMINE

  Lillekuller viib lillesaadetisi kohale Tallinna piires ning Harjumaal (Tallinna kesklinnast maksimaalselt +15km kaugusele). Lillede kohaletoimetamise teenust on võimalik tellida ka samaks päevaks. Sama päeva kohaletoimetamine on võimalik kuni kella 14:00ni. Täpsemat informatsiooni lillekulleri tööaegade osas leiate korduma kippuvate küsimuste rubriigist.

  Peale müügilepingu jõustumist, suunatakse teie tellimus täitmisele – esmalt floristile ning seejärel kullerile. Tellimuse täitmine võtab aega keskmiselt 4h olenevalt lilleseade keerukusest, ootel olevate tööde järjekorrast, kohaletoimetamise piirkonnast või liiklusoludest. Vahel võib juhtuda, et hoiame teie tellimust kinni, kuna florist on uue ning värskema kauba ootel, mistõttu võib tellimuse täitmise aeg pisut pikeneda.

  Viru Roosid ei vastuta lillesaadetise mitte kohaletoimetamise eest juhul, kui tellija on eksinud vastuvõtja aadessi ja/või telefoninumbri sisestamisel, mis takistab tellimuse tõrgeteta täitmist või kui vastuvõtja keeldub lilleseadet vastuvõtmast.

  KOHALETOIMETAMINE KODUSELE AADRESSILE

  Tellides kohaletoimetamise kodusele aadressile, helistab lillekuller enne aadressile sõitmist lillede vastuvõtjale ette, et veenduda vastuvõtja viibimine sisestatud aadressil.

  KOHALETOIMETAMINE JURIIDILISELE AADRESSILE

  Tellides kohaletoimetamise ettevõtte aadressile, viib lillekuller lillesaadetise kohale ilma ettehelistamiseta. Kui saadetist ei ole võimalik vastuvõtjale otse üle anda, antakse lillesaadetis edasi kolleegile (administraatorile, sekretärile, turvamehele). Kui vastuvõtja ei viibi kohaletoimetamise kuupäeval tööl, jäetakse lillesaadetis ettevõttesse eeldusel, et vastuvõtja naaseb tööle järgneva(te)l päeva(de)l. Kui vastuvõtja on töölt lahkunud, puhkusel või on tulemas nädalavahetus, võtab kuller vastuvõtjaga ühendust ning viib lillesaadetise vastuvõtja soovil edasi kodusele aadressile. Sellisel juhul saadetakse tellijale lisaarve kullerteenusele (vastavalt kohaletoimetamise piirkonnale).

  TAGASTAMISÕIGUS

  Kuna iga lilleseade on loodud käsitööna vastavalt tellija eelistustele ning lilled on kiiresti riknevad, ei kehti lillekimpudele seadusest tulenev 14-päevane tagastamisõigus (VÕS § 53 lg 2-4).

  ALKOHOLI MÜÜK

  Alkoholi ei müüda alla 18 aastastele isikutele. Tellides alkoholi, kinnitatakse, et ollakse vähemalt 18 aastat vana või vanem ning veendutakse, et tellimuse vastuvõtja on samuti 18 aastat vana või vanem. Kuller kontrollib vastuvõtja vanust toote üleandmisel ning kahtluse korral võib kuller paluda vastuvõtjal esitada isikuttõendav dokument. Kui vastuvõtja keeldub isikuttõendava dokumendi esitamisest, võib kuller keelduda alkoholi üleandmisest ning raha ei kuulu tagastamisele. Vastavalt alkoholiseadusele ei müüda alkoholi ajavahemikul 22:00 kuni 10:00 ehk sel ajavahemikul ei toimu alkoholi kohaletoimetamist ega üleandmist. Lilleseaded, mille juurde on tellitud alkohol, toimetatakse kohale ajavahemikus 10:00-22:00.

  TELLIMUSE TÜHISTAMINE

  Tellimust on võimalik tühistada, kui tellimuse tühistamisest teadaandmise ning lillede kohaletoimetamise kuupäeva vahele jääb 24h ehk 1 tööpäev. Seejärel tagastatakse raha koheselt samale pangakontole millelt makse on laekunud hiljemalt 1 tööpäeva jooksul alates tellimuse tühistamisest. Tellimuse tühistamine palume edastada kirjalikult aadressile info@lilledkulleriga.ee tuues ära tellimusnumber. Tähtpäevadeks (sõbrapäev, naistepäev, emadepäev) esitatud tellimuse tühistamisest tuleb teavitada ette minimaalselt 48h.
  Kui tellimus jäetakse Viru Roosid kulleri poolt üleandmata puuduliku, vale informatsiooni tõttu või vastuvõtja keeldumisel, loetakse tellimus täidetuks ning raha ei tagastata.