Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  KOHALETOIMETAMINE

  LILLEDE KOHALETOIMETAMINE TALLINNAS JA TALLINNA LÄHIÜMBRUSES

  Kulleri tööaeg. Lillekuller alustab lillede kohaletoimetamist tööpäevadel kella 10st hommikul ning lõpetab lillede kohaletoimetamise kell 18:00 õhtul. Lillede kohaletoimetamiseks on võimalik valida sobilikud kellaajavahemikud enne lõunat ning peale lõunat, millega meie kuller saab kohaletoimetamisel arvestada.

  Tellimuse kohaletoimetamine. Tellides lillesaadetise ajavahemikul 10:00-18:00 järgmiseks päevaks, viiakse lillesaadetis kohale ajavahemikus 10:00-14:00. Tellides lillesaadetise sama päeva kohaletoimetamisega, viiakse lillesaadetis kohale ajavahemikus kell 14:00-18:00.

  Kohaletoimetamine tähtpäeval. Tähtpäevadel nagu näiteks naistepäev, sõbrapäev ning emadepäev, toimetatakse lilled kohale päeva jooksul ning kahjuks ei ole võimalik esitada kellaajalisi tellimusi.

  Kohaletoimetamine Tallinna lähiümbrusesse. Tallinnast väljapoole jäävate tellimuste puhul toimub kohaletoimetamine jooksvalt päeva jooksul. Ettetellimisel saate märkida kohaletoimetamiseks sobivama kellaaja enne lõunat või pärast lõunat ning võimalusel kuller arvestab sellega.

  Tööpäevaväline kohaletoimetamine. Tööpäevavälised tellimused (8:00-9:00 või 17:00-19:00) on võimalik täita ettetellimisel ning sellistele tellimustele kehtib erihind. Hind kujuneb konkreetse päringu käigus.

  Lillekuller