Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Blogi

  lillede saatmine kulleriga - millega arvestada

  Lillede saatmine kulleriga – millega arvestada?

  Lillede saatmine kulleriga – millega arvestada postituses tuuakse välja mõningad tähtsamad punktid, mida arvame, et on hea enne tellimuse esitamist teada.

  Lillekimbud ja -seaded

  Piltidel olevad lillekimbud on päris ehk reaalsete floristide poolt loodud (mitte arvuti programmi poolt joonistatud) ja seetõttu on iga kimp floristi käsitöö tulemus, mis omakorda tähendab seda, et päris identseid bukette ja lilleseadeid piltidega võrreldes ei ole võimalik ka hea tahtmise korral luua. Kui valid toote välja, siis püüa mõista miks just see toode Sulle meeldib – on see lillede värvuse pärast, on see kimbu kauni harmoneeruva värvikoosluse pärast, on seal kimbus konkreetne lillesort, mis on vastuvõtja lemmikuks või mõni muu tegur, mis on kimbu juures väga oluline? Märgi see kindlasti tellimusele, et florist saaks sellega võimaluse korral arvestada. 

  Lillekaart personaalse sõnumiga

  Lillekimp ilma sõnumita on pisut nagu poolik tellimus. Kui jätad kaardile kasvõi nime lisamata, võib juhtuda, et vastuvõtja ei tea keda kauni saadetise eest tänada. Kindlasti arvesta ka sellega, mida kirjutad kaardile ja kuhu need lilled viiakse (see sõnum võib saada loetuks ka kolleegi või lähisugulase-naabri poolt). Neutraalsemat sorti sõnumi puhul ei ole see probleemiks, kuid väga personaalse sõnumi puhul võiksid olla veendunud, et just tema on see, kes lillesaadetise kullerilt vastu võtab – kui just piinlikuse ja kohmetuse tekitamine ei ole eesmärk omaette. 

  Lillede kohaletoimetamisele kuluv aeg

  Kui esitad tellimuse ja soovid lillede kohaletoimetamist sel samal päeval, on hea teada, et florist hakkab konkreetset lillekimpu alles looma (seaded ei ole ettevalmistatud). See kõik võtab omajagu aega, eriti kui tegemist on keerukama lilleseadega. Seda nüanssi on hea teada, kui kohaletoimetamisega on väga kiire. Peale tellimuse esitamist võib kuluda mitmeid tunde seade loomisele ning kohaletoimetamisele.

  Ettehelistamine & üllatamine

  Teadmiseks ka see, et kui lilled on tellitud vastuvõtja töökohale (ettevõttesse), siis kuller vastuvõtjale ette ei helista. Kui vastuvõtja ei viibi kulleri saabumise hetkel kontoris, antakse lilleseade üle kolleegile. See on kõige parem valik, kui soovid vastuvõtjat üllatada. Kodusele aadressile lilli saates, helistab kuller ette, et veenduda vastuvõtja kodus viibimine. Mida rohkem oled kursis vastuvõtja päevaplaaniga, seda parem. Märgi info ka tellimusele, et kulleril oleks kasvõi lõunapausidega hea arvestada – näiteks vastuvõtja eelistab lõunat väljas süüa ning ei viibi sel ajavahemikul tööl. 

  Kui vastav postitus tekitas lisaküsimusi, siis soovitame heita pilk ka korduma kippuvate küsimuste sektsiooni.