Pop-up Image

OLE KURSIS UUTE PAKKUMISTEGA  TASUTA KULLER TALLINNAS al.100€

  Title Image

  Blogi

  Lilli kinkiv mees on parem ja armastavam

  Kingituste tegemine, sh. lillede kinkimine võib mõnele inimesele pakkuda suurt rõõmu, samas teises tekitab juba mõte sellest kabuhirmu. Miks on see nii, et mõni üllatab kingitusega spontaanselt ning teine ei tee neid meelsasti isegi siis, kui on konkreetne tähtpäev või sünnipäev tulemas?

  Alljärgnevalt toome välja 5 põhjust miks võib kingitusi tegevaid mehi pidada paremateks ja armastavamateks.

  1. Sellised mehed naudivad andmisest tekkivat rõõmu ning on seega ka vastuvõtlikumad ja mõistvamad vastaspoole intiimseimate vajaduste suhtes.

  2. Sellised mehed naudivad rahulolu naise rõõmustamisest ning ei tunne hirmu partnerlussuhtes tekkida võiva liigse intiimsuse ees.

  3. Sellised mehed on avatud kõigele uuele ning erinevatele kogemustele, mis võib tähendada suuremaid väljaminekuid. Näiteks soodsaima söögikoha asemel viib ta Su tõenäoliselt restorani ning paratamatult tõuseb teie kehas ka armastuse hormooni oksütotsiini tase.

  4. Sellised mehed väärtustavad naisi näidates oma kiindumust tähendusrikaste kingituste näol, olles hellad ja armastavad.

  5. Sellised mehed mõistavad vastastikuse printsiipi – pakkudes naisele naudingut, tekib naises omapoolne soov pakkuda vastunaudingut ka mehele. 

  NB! Need punktid kehtivad meeste puhul, kes tõepoolest siiralt naudivad andmisest tekkivat rõõmu ning ei pruugi nii väga kehtida meeste puhul, kes tegutsevad varjatud eesmärgil või kasusaamise ootuses.